W dniach 13 i 23 kwietnia w Katowicach odbędą się seniorskie spotkania z policjantami, strażakami i pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Ciekawe prelekcje i prezentacje multimedialne przygotowane przez Komendę Miejską Policji oraz Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach mają na celu przestrzec przed zagrożeniami, które dotyczą w szczególności osób starszych takich jak np. kradzieże,oszustwa, wyłudzenia czy zdarzenia drogowe. Poruszą także zagadnienia dotyczące  bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Organizatorzy przygotowali dla uczestników także drobne upominki w postaci odblasków czy alarmów osobistych.

Spotkania odbędą się:

  • 13 kwietnia o godzinie 11.00 w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej nr 36 przy ulicy Hallera 8.
  • 23 kwietnia o godzinie 16.30 w Filii Biblioteki Publicznej nr 10 przy ulicy Radockiego 70 A.
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWszechobecne linki z portali plotkarskich na facebooku-to kolejna próba wyłudzenia pieniędzy!
Następny artykułIle kosztuje SMS premium?
Bozena Kultys
Jako pracownik największych w Polsce firm telekomunikacyjnych, oraz będąc związana z sektorem bankowym, w swojej pracy ciągle spotyka się z różnego rodzaju oszustwami. Autorka książki "Stop Oszustom", w której w przystępny sposób opisuje techniki manipulacyjne stosowane przez oszustów. Pozycja szczególnie ceniona jest przez osoby starsze, czyli najbardziej narażone na działania przestępców oraz osoby mające mniejsze obycie z nowoczesnymi technologiami.

1 KOMENTARZ

  1. I haven’t checked in here for some time because I thought it was getting boring, but the last several posts are good quality so I guess I’ll add you back to my daily bloglist. You deserve it my friend 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę, wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię