Bytomska Policja poszukuje oszustki

fot. bytom.slaska.policja.gov.pl

Bytomscy stróże prawa poszukują kobiety, która podając się za pracownika administracji okradła 80-latkę. Kobieta 06.09 około południa przyszła do mieszkania seniorki przy ulicy Witczaka. Za to przestępstwo grozi jej teraz do 5 lat więzienia.

Z policyjnych ustaleń wynika, że 06.09 około 12.00 do mieszkania 80-latki przy ulicy Witczaka zapukała kobieta, która przedstawiła się jako pracownica administracji i poinformowała, że chciała sprawdzić liczniki w mieszkaniu. Kobiety najpierw rozmawiały, jednak w pewnym momencie rzekoma pracownica administracji została sama w pokoju. Po chwili rzekoma pracownica administracji wyszła z mieszkania 80-latki. Po jej wyjściu seniorka zorientowała się, że skradziono jej dokumenty i kilka tysięcy złoty w gotówce. Śledczy ustalili rysopis oszustki. Wiek około 30-35 lat, wzrostu około 160 cm, włosy koloru ciemnego, otyłej budowy oraz śniadej karnacji ciała. Kobiecie grozi teraz do 5 lat więzienia.

Wszystkie osoby, które posiadają informację mogące pomóc w ustaleniu oszustki proszone są o kontakt telefoniczny z Komisariatem Policji III w Bytomiu ul. Rostka 14, tel. 322835710, 997 lub kontakt osobisty.

http://bytom.slaska.policja.gov.pl/ka4/informacje/wiadomosci/180857,Poszukujemy-falszywej-pracownicy-administracji.html

7 komentarzy do “Bytomska Policja poszukuje oszustki”

  1. Hey there! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading through your articles. Can you suggest any other blogs/websites/forums that cover the same topics? Thanks a lot!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.