15 marca obchodzimy Światowy Dzień Praw Konsumenta. W tym dniu odbędzie się Kongres Konsument 2016 pod hasłem „Etyczny biznes bezpieczny konsument”. Organizatorem kongresu jest Federacja Konsumentów.

Uczestnikami wydarzenia będą przedstawiciele organizacji organizacji konsumenckich, pracowników samorządu, administracji publicznej i przedsiębiorcy. Otwarcia Kongresu dokona Kamil Pluskwa – Dąbrowski Prezes Federacji Konsumentów. Następnie przewidziane są wystąpienia: przedstawiciela UOKiK oraz przedstawicieli współorganizatorów – Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji, Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej, Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych oraz Fundacji Rozwoju Rynku Finansowego.

W programie Kongresu przewidziano również sesje warsztatowe, oraz dyskusje panelową pod hasłem: „Cele i możliwości współpracy uczestników rynku w obliczu istniejących zagrożeń oraz nieuczciwych praktyk”. Jej celem będzie wymiana poglądów i doświadczeń uczestników.

Informacje na temat Kongresu można uzyskać pod adresem [email protected]

źródło: www.federacja-konsumentow.org.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułOperator telekomunikacyjny Novum ukarany!
Następny artykułObiecywał sprowadzanie aut zza granicy-po wpłaceniu zaliczki kontakt się urywał…
Bozena Kultys
Jako pracownik największych w Polsce firm telekomunikacyjnych, oraz będąc związana z sektorem bankowym, w swojej pracy ciągle spotyka się z różnego rodzaju oszustwami. Autorka książki "Stop Oszustom", w której w przystępny sposób opisuje techniki manipulacyjne stosowane przez oszustów. Pozycja szczególnie ceniona jest przez osoby starsze, czyli najbardziej narażone na działania przestępców oraz osoby mające mniejsze obycie z nowoczesnymi technologiami.

2 KOMENTARZE

  1. Ogłoszenia Radom – Darmowe ogłoszenia Radom – Katalog firm Radom – Baza firm Radom

    Darmowe ogłoszenia lokalne z Radomia i okolic. Dodawaj bezpłatne ogłoszenia w serwisie i wpisz się do lokalnego katalogu firm na RadomLokalne.pl.

    Katalog firm Radom – Baza firm. Największy katalog firm w mieście Radom. Wyszukaj dowolną firmę lub instytucję w serwisie RadomLokalne.pl.

    Radom Lokalne
    http://radomlokalne.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę, wpisz swój komentarz
Podaj swoje imię