O mnie

Spotkanie autorskie w Warszawie. Na zdjęciu z śp. red. Dariuszem Maciejewskim

Pochodzę z Bytomia (woj. Śląskie), kilka lat pracowałam w branży telekomunikacyjnej. Pracowałam dla największych operatorów telefonii komórkowej i stacjonarnej. Obecnie pracuję w branży finansowo-prawnej. W swojej pracy wciąż spotykam się z różnego rodzaju oszustwami co pokazało mi skalę tego problemu w naszym kraju i zrodziło potrzebę mówienia o nim. Celem tego bloga jest rozpowszechnienie informacji na temat sztuczek stosowanych przez oszustów, co ma pomóc czytelnikom nie paść ich ofiarą.

W listopadzie 2016 ukazała się moja książka pt.: ,,Stop Oszustom. Jak nie dać się oszukać”. Celem książki jest ukazanie metod działania oszustów finansowych, internetowych, matrymonialnych, telekomunikacyjnych, oraz nieuczciwych praktyk stosowanych przez sprzedawców i usługodawców. W ostatnim rozdziale opisuję w jaki sposób oszukiwane są osoby starsze i niepełnosprawne. Więcej informacji o książce, wraz z jej darmowym fragmentem można znaleźć tutaj.

Wywiady i artykuły o mnie

http://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/metoda-dostosowana-do-kalendarza-oszukiwali-na-pierogi,697147.html

http://wiadomosci.wp.pl/query,oszustwa,szukaj.html?ticaid=11883f

http://www.sferatv.pl/vod/informacyjne/temat-tygodnia/16133-temat-tygodnia-bozena-kultys

http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bozena-kultys-z-bytomia-napisala-ksiazke-pt-stop-oszustom,3971098,art,t,id,tm.html?utm_source=facebook&utm_medium=przycisk-udostepnij

http://www.sferatv.pl/vod/informacyjne/wydarzenia/15902-wydarzenia-15-grudnia-2016 od 6:43

http://radiopiekary.pl/2016/12/08/stop-oszustom-bozena-kultys-dla-radia-piekary/

http://ursynow.tv/i-ty-nie-daj-sie-oszukac-wywiad/

http://www.radioursynow.pl/index.php/radio/item/2090-i-ty-nie-daj-sie-oszukac