Policja poszukuje mężczyzny wyłudzającego pożyczki na skradzioną tożsamość

Kryminalni z Siemianowic Śląskich poszukują sprawcy wyłudzenia kilkudziesięciu tysięcy zł. pożyczki na skradzioną tożsamość.


Policjanci z Siemianowic Śląskich poszukują sprawcy, który wyłudził kilkadziesiąt tysięcy złotych przez zawarcie umowy pożyczkowej, podszywając się pod tożsamość innego mężczyzny wprowadzając podmioty finansowe w błąd, co do swoich danych osobowych. Śledczy dotarli do nagrań, na których sprawca utrwalił swój wizerunek-były one bowiem niezbędne do otwarcia rachunku bankowego przez Internet.


Na chwilę obecną śledczy nie ustalili, kim był ten mężczyzna. Jego znakiem szczególnym jest charakterystyczny tatuaż na szyi. Ze zgromadzonych informacji wynika, że mężczyzna ostatnio przebywał w Gdyni. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje oszusta bądź posiada jakiekolwiek informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszony jest o kontakt:


• z Wydziałem Kryminalnym KMP Siemianowice Śląskie pod numerem telefonu 47 8531 280 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, e-mailowo kryminalny@siemianowice.ka.policja.gov.pl powołując się na liczbę RSD 913/20,
• z najbliższą jednostką Policji pod numerem telefonu 112.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.