Rossmann przestrzega przed fałszywymi konkursami na Facebooku!

Po fałszywych ofertach bonów do znanych sklepów odzieżowych, kuponów  do McDonalds i KFC na Facebooku pojawiły się fałszywe profile drogerii Rossmann.

,,Ostrzegamy przed fikcyjnymi profilami Rossmanna na Facebooku. Niestety, często otrzymujemy od Państwa informacje np. o organizowanych na tych stronach konkursach, które nie mają nic wspólnego z naszą firmą.

Przypominamy, że wszystkie organizowane przez nas konkursy i promocje prezentowane są wyłącznie w: naszych sklepach, gazetkach promocyjnych, magazynie „Skarb” oraz na stronie portalu www.rossmann.pl. Udział w nich nigdy nie wiąże się z jakimikolwiek kosztami. Czytelna informacja o tym, że to Rossmann SDP Sp. z o.o. jest organizatorem zawsze znajduje się w regulaminie konkursu”-czytamy w oświadczeniu jakie zamieścił Rossmann na swojej stronie internetowej.

Rossmann apeluje również do internautów o zgłaszanie fałszywych profili. Fałszywe profile i konkursy można zgłaszać do Sekcji Obsługi Klienta (tel. 42 61 39 700, e-mail: obsluga_klienta@rossmann.com.pl).

Jeden komentarz do “Rossmann przestrzega przed fałszywymi konkursami na Facebooku!”

  1. Thank you for any other excellent article. The place else may just anybody get that type of information in such a perfect approach of writing? I have a presentation subsequent week, and I’m on the look for such info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.