O nas

Strona „Stop Oszustom” powstała w celu informowania społeczeństwa o różnorodnych rodzajach oszustw, w tym internetowych, finansowych, rekrutacyjnych i matrymonialnych.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie identyfikacji oszustw oraz w świadczeniu skutecznych porad dotyczących zapobiegania im. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu pomagamy społeczności unikać pułapek sprytnych oszustów.

Do tej pory wspieraliśmy setki klientów, udzielając im kompleksowych informacji i wsparcia w walce z różnego rodzaju oszustwami. Nasza praca opiera się na zaufaniu i skutecznych działaniach, które zmierzają do ochrony interesów naszych klientów.

01

Aktualne ostrzeżenia

Bądź na bieżąco z najnowszymi zagrożeniami i oszustwami.

02

Porady ochronne

Dowiedz się, jak skutecznie obronić się przed różnymi rodzajami oszustw.

03

Artykuły ostrzegawcze

Czytaj nasze artykuły i bądź krok przed potencjalnymi oszustami.

Nasza wizja

Nasza wizja to społeczeństwo bezpieczne i świadome, które potrafi rozpoznawać oszustwa i efektywnie się przed nimi bronić.

Nasza misja

Misją „Stop Oszustom” jest edukacja, informowanie i zapewnienie wsparcia wszystkim, którzy chcą chronić się przed oszustwami. Dążymy do tego, by nasza wiedza okazała się skutecznym narzędziem w walce z fake newsami i nieuczciwymi praktykami.

Dołącz do Naszej Społeczności

Razem możemy pokonać oszustów. Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze porady i ostrzeżenia.

Scroll to Top